سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1398/04/22
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 532
     ناپایداری جوی در مناطقی از جنوب شرق و دامنه های جنوبی زاگرس

     ناپایداری جوی در مناطقی از جنوب شرق و دامنه های جنوبی زاگرس

     شنبه و روز یکشنبه 22 و 23 تیر 98 در ر ساعات بعدازظهر و اوایل شب در مناطقی از جنوب شرق و دامنه های جنوبی زاگرس رگبار و رعدوبرق و وزش بادشدید موقت پیش‌بینی شده است.

     به گزارش روابط عمومی سازمان هواشناسی کشور، احد وظیفه مدیر پیش‌بینی و هشدار این سازمان شنبه و روز یکشنبه 22 و 23 تیر 1398 در ساعات بعدازظهر و اوایل شب در مناطقی از جنوب شرق و دامنه های جنوبی زاگرس رشد ابر همرفتی، رگبار و رعدوبرق و وزش بادشدید موقت پیش بینی نمود و افزود: در مناطق شمالی شمال غرب و سواحل دریای خزر نیز بارش باران گاهی با رعد و برق و وزش باد رخ خواهد داد.

     وی تصریح نمود: روز شنبه در نیمه شمالی استانهای آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی، شرق اردبیل و برخی مناطق مازندران، گلستان، بارش باران گاهی رعدوبرق و در ساعات بعدازظهر و اوایل شب در جنوب سیستان‌وبلوچستان، هرمزگان، جنوب کرمان و شرق فارس رشد ابر همرفتی، رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقت رخ می‌دهد.

     وظیفه روز یکشنبه در شرق اردبیل و برخی مناطق مازندران، گلستان، غرب خراسان شمالی بارش باران گاهی رعد و برق و درساعات بعدازظهر و اوایل شب  برای جنوب سیستان و بلوچستان، هرمزگان، جنوب کرمان، شرق فارس رشد ابر همرفتی، رگبار و رعدوبرق و وزش بادشدید موقت پیش بینی کرد.

     وی به هموطنان در مناطق فوق توصیه نمود: برای کاهش خسارات ناشی از سیلاب و صاعقه  از تردد و توقف در بستر مسیل‌ها و مناطق مرتفع خودداری نمایند.

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 549,738,108
تعداد بازدید امروز : 22,967
تعداد بازدید دیروز : 350,296
تعداد بازدید این ماه : 6,406,290