سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1398/04/16
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 700
     فراخوان مسابقه عکس سازمان جهانی هواشناسی

     فراخوان مسابقه عکس سازمان جهانی هواشناسی

     سازمان جهانی هواشناسی بزرگداشت هفتادمین سالگرد تاسیس خود را در سال 2020 جشن می گیرد و در این راستا اقدام به برگزاری مسابقه نموده است.

     به گزارش روابط عمومی سازمان هواشناسی کشور، سازمان جهانی هواشناسی با توجه شعار سال 2020 با مضمون "اقلیم و آب و هوا" به دنبال دریافت آثار عکاسان هنرمندی است که زیبایی‌های شگفت انگیز و عظمت پدیده های جوی و زیست محیطی را به نمایش گذارند.

     انتظار می‌رود به پاس بزرگداشت هفتادمین سال تاسیس WMO، رقابتی تنگاتنگ و گستردهتر از سال‌های گذشته در تهیه سالنامه 2020 صورت پذیرد.

     سازمان جهانی هواشناسی بعنوان یکی از نهادهای سازمان ملل با هدف ایجاد تعادل جغرافیایی مناسب و فراگیر در سراسر مناطق جهان در نظر دارد عکس‌های برگزیده سالنامه  2020 را علاوه بر سایت اینترنتی خود در سیستم عامل رسانه‌های اجتماعی دیگر نیز منتشر کند. نمایش این آثار در مقر سازمان جهانی هواشناسی و دیگر نهادهای سازمان ملل متحد، صرفاً به منظور شناساندن آثار برجسته هنرمندان عکاس در سراسر دنیا است.

     شایان ذکر است در مسابقات عکاسی سال 2014، سازمان جهانی هواشناسی موفق به کسب مقام گردید و آثار برگزیده در سازمان ملل  متحد در معرض دید عموم  قرار گرفت.  

     سازمان جهانی هواشناسی از مشارکت هنرمندان عکاس قدردانی کرده و منتظر رقابت عکاسان در مسابقه عکس‌های منتخب سالنامه 2020 است.

     جهت شرکت در مسابقه و ارسال آثار به آدرس ذیل مراجعه کنید.

     https://public.wmo.int/en/WMO-2020-Calendar-Competition-Form

     ترجمه شده در دفتر حقوقی و امور بین الملل سازمان هواشناسی کشور

     منبع: سایت سازمان جهانی هواشناسی WMO 

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 550,182,516
تعداد بازدید امروز : 121,373
تعداد بازدید دیروز : 346,002
تعداد بازدید این ماه : 6,850,698