سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1398/04/01
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 435
     وزش باد شدید در نوار شرقی کشور تا 5 تیر

      وزش باد شدید در نوار شرقی کشور تا 5 تیر

     از شنبه تا چهارشنبه 5 تیر 1398 در نوار شرقی کشور بویژه منطقه زابل، وزش باد شدید رخ می‌دهد.

     به گزارش روابط عمومی سازمان هواشناسی کشور، احد وظیفه مدیر پیش‌بینی و هشدار این سازمان شنبه 98/4/1 در برخی مناطق شرق مازندران، گلستان، خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی و روز یکشنبه 98/4/2 در ارتفاعات البرز شرقی، در ساعات بعدازظهر و اوایل شب افزایش ابر، رگبار باران گاهی رعدو برق و  وزش باد شدیدموقتی پیش بینی نمود.

     وی با اشاره به رشد ابرهای جوششی در ساعات بعدازظهر شنبه و یکشنبه در جنوب سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان، تصریح نمود: از روز دوشنبه تا اواخر هفته در برخی نقاط ارتفاعات البرز مرکزی رشد ابر و بارش پراکنده و خفیف  در ساعات بعدازظهر و اوایل شب پیش‌بینی شده است.

     وظیفه با بیان اینکه تا اواسط هفته در مناطق مرکزی کشور شامل جنوب سمنان، استان‌های اصفهان، یزد، مرکزی، قم و جنوب تهران، گاهی وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود، افزود: پدیده گرد و خاک و انتقال آن از مناطق کویری اطراف به این مناطق دور از انتظار نیست.

     مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی با اشاره به وزش باد شدید از شنبه تا چهارشنبه 98/4/5 در نوار شرقی کشور بویژه منطقه زابل، یادآور شد: شدت وزش باد در ساعات بامداد دوشنبه و سه‌شنبه خواهد بود که سبب خیزش گرد و خاک نیز می شود.

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 577,172,255
تعداد بازدید امروز : 322,498
تعداد بازدید دیروز : 362,764
تعداد بازدید این ماه : 1,969,641