سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1398/02/25
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 512
     دیدار مدیرکل هواشناسی گلستان با رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان

      دیدار مدیرکل هواشناسی گلستان با رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان

     نوربخش داداشی مدیر کل هواشناسی گلستان با دکتر محمدولی روزبهان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان پیرامون مسائل برنامه، بودجه ای و توسعه هواشناسی استان دیدار و گفتگو کرد.
     به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان گلستان، دکتر روزبهان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در این دیدار خدمات هواشناسی را در بخش های مختلف و بخصوص سیل اخیر رضایت بخش دانست و افزود: اطلاع رسانی های هواشناسی استان تاکنون علاوه بر ایجاد ارزش افزوده ،جان عده کثیری از هم استانی های عزیز را نجات داده و برای این امر نمیتوان عددی به عنوان قیمت تعیین نمود.
     روزبهان افزود: در دو،سه سال اخیراعتبارات هزینه ای و عمرانی هواشناسی رشد خوبی داشته و برای انجام هرگونه موافقت و تخصیص اعتبار بخصوص در بخش های پژوهش و عمرانی اعلام آمادگی نمود.
     داداشی مدیرکل هواشناسی استان نیز ضمن تقدیر و تشکر از زحمات کلیه بخش های سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گفت: تخصیص هرگونه اعتبار به هواشناسی به نوعی سرمایه گذاری است و علاوه بر آشکار شدن خدمات رسانی کوتاه مدت تاثیر داده ها و اطلاعات هواشناسی قطعا" در رشد و توسعه استان تاثیرات خود را در آینده نشان خواهد داد.
     داداشی در ادامه گفت: اجرای هرگونه طرح و برنامه در راستای پیشرفت استان نیاز به داده های هواشناسی دارد و بخصوص در بخش های کشاورزی به علت کشاورزی بودن استان، شیلات با توجه به همجواری استان به دریا و از طرفی منابع طبیعی و محیط زیست، تهیه و کاربرد داده های هواشناسی علاوه بر افزایش ارزش افزوده وتامین امنیت تولید مواد غذایی در کاهش خسارات ناشی از آتش سوزی جنگل ها و دیگر منابع طبیعی و آبخیزداری نقش به سزایی دارد.

     در پایان دکتر روزبهان بر حمایت های همه جانبه سازمان مدیریت و برنامه ریزی از هواشناسی استان در حد توان و اعتبارات استانی تاکید نموده و یادآور شد که این امررا به تمامی معاونت های مربوطه و کارشناسان مرتبط با هواشناسی ابلاغ نموده است.

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 597,040,586
تعداد بازدید امروز : 96,075
تعداد بازدید دیروز : 142,652
تعداد بازدید این ماه : 1,668,112