سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1398/02/25
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 670
     آغاز به کار دیسکاشن های هواشناسی کشاورزی در فریمان
      آغاز به کار دیسکاشن های هواشناسی کشاورزی در فریمان

      اولین نشست دیسکاشن هواشناسی کشاورزی در هواشناسی فریمان برگزار شد.  

     به گزارش روابط عمومی هواشناسی خراسان رضوی، با پیگیری‌ های انجام شده و در راستای گسترش خدمات هواشناسی به بخش‌های مختلف کشاورزی و تنوع اقلیمی و نوع کشت در مناطق مختلف استان، دیسکاشن هواشناسی کشاورزی در شهرستان فریمان با حضور رستمی مدیریت جهاد کشاورزی فریمان، تاجدار کارشناس جهاد کشاورزی، مروت رئیس هواشناسی شهرستان و دبیر تهک استان شروع به کار و نشست مشترک کارشناسان هواشناسی و کشاورزی، در هواشناسی این شهرستان برگزار شد.

     در این نشست مقرر گردید با حضور کارشناسان خبره با تخصص هایی در حوزه های مختلف کشاورزی، "اتاق دیسکاشن هواشناسی کشاورزی" در محل جهاد کشاورزی شهرستان فریمان ایجاد گردد و در روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته نسبت به صدور توصیه های هواشناسی کشاورزی به کشاورزان و بهره برداران منطقه اقدام و تاجدار کارشناس جهاد کشاورزی به عنوان رابط و هماهنگ کننده بین هواشناسی و جهاد کشاورزی فریمان فعالیت نماید. در ادامه رستمی مدیریت جهاد کشاورزی به اهمیت داده‌های هواشناسی و کاربرد آن در کشاورزی تاکید نمود.

     در پایان بنری با محتوای چگونگی ثبت نام در سامانه تهک و راه های ارتباطی با هواشناسی جهت نصب در مرکز خدمات کشاورزی شهر قلندآباد، به مدیریت جهاد کشاورزی فریمان تقدیم شد.

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 597,225,846
تعداد بازدید امروز : 160,076
تعداد بازدید دیروز : 121,259
تعداد بازدید این ماه : 1,853,372