سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1398/02/23
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 375
     دیدار مدیرکل هواشناسی بوشهر با مدیرکل محیط زیست استان

     دیدار مدیرکل هواشناسی بوشهر با مدیرکل محیط زیست استان  

      

     در دیدار مدیران کل هواشناسی و محیط زیست استان بوشهر بر تداوم همکاری‌ در راستای اطلاع رسانی پیش‌بینی و هشدار پدیده‌های مخرب جوی خصوصاً پدیده گردو غبار تاکید شد.

     به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان بوشهر، فرهاد قلی‌نژاد مدیرکل محیط زیست استان بوشهر ضمن توضیح در مورد زمینه های مشترک کاری با هواشناسی از جمله پایش  آلودگی هوا در استان بوشهر به نصب ایستگاه‌های سنجش آلودگی در شهرستان‌های  عسلویه، کنگان، بوشهر، گناوه و دشتستان اشاره کرد و افزود: نصب ایستگاه‌های سنجش آلودگی در شهرستان‌های دشتی ، دیلم در دستور کار است.

     مدیرکل محیط زیست بوشهر در ادامه به غبارناکی بوشهر که تحت تاثیر کانون‌های غبارخیز استان خوزستان و کشور عراق می باشند اشاره کرد و خواستار همکاری هواشناسی استان در اطلاع رسانی به موقع اخطاریه ها و اطلاعیه های پیش بینی جوی در هنگام تشکیل پدیده های مخرب جوی خصوصاً پدیده گردوغبار در استان بوشهر شد.

     فرج‌اله شکوهی‌پور ضمن اشاره به اهداف سازمان هواشناسی در کاربردی کردن اطلاعات در ارائه خدمات به سایر دستگاه‌ها، تعامل و تبادل اطلاعات بین این دو نهاد را سازنده و مثبت ارزیابی نمود.

     مدیرکل هواشناسی بوشهر ادامه داد: هواشناسی نقش تعیین کننده ای در کاهش خسارت های ناشی از پدیده های جوی و دریایی دارد و به همین منظور در مواقع بحرانی با صدور به موقع اخطاریه و اطلاعیه جوی از طریق سایت هواشناسی، پیامک، نمابر و سایر راه‌های ارتباطی از بروز خسارت در استان جلوگیری می کند.

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 597,040,910
تعداد بازدید امروز : 96,399
تعداد بازدید دیروز : 142,652
تعداد بازدید این ماه : 1,668,437