سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1398/02/23
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 602
     بازدید استاندار تهران از اداره کل هواشناسی استان

      بازدید استاندار تهران از اداره کل هواشناسی استان

     دکتر انوشیروان محسنی و هیات همراه در حاشیه مراسم تکریم و معارفه مدیرکل هواشناسی استان تهران در معیت دکتر تاج بخش معاون و زیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواشناسی کشور از قسمت‌های مختلف این اداره کل بازدید نمود.

     به گزارش روابط عمومی سازمان هواشناسی کشور، دوشنبه 23 اردیبهشت 1398 در مراسمی با حضور استاندار تهران، رئیس سازمان هواشناسی کشور، معاونین و جمعی از مدیران ستادی سازمان هواشناسی، مدیرعامل آب منطقه‌ای استان تهران، سرپرست اداره کل مدیریت بحران استانداری تهران، عضو هیات مدیره شهر فرودگاهی امام خمینی (ره( و ... از زحمات یحیی زارع مدیرکل پیشین هواشناسی استان تهران تقدیر شد و مجتبی جلالی به عنوان مدیرکل جدید هواشناسی استان تهران معرفی شد.

     دکتر محسنی ضمن تشکر از سازمان هواشناسی به جهت ارائه پیش‌‌بینی‌هایی با ضریب خطای خیلی پایین، تصریح نمود: در نتیجه این کار، اطمینان و اعتمادی برای کل کشور فراهم شد تا با داده‌‌ها و پیش‌بینی‌های هواشناسی هماهنگ شوند.

     استاندار تهران در ادامه گفت: به دنبال اعلام آماده باش استانداری در تاریخ 5 فروردین 1398؛ با همکاری خوب هواشناسی استان و ابتکار عمل این اداره کل در خصوص ارائه پیش‌بینی برای قسمت‌‌های مختلف شهر تهران، شرایطی فراهم شد تا اقدامات و تدابیر مناسبی اتخاذ کنیم.

     دکتر محسنی از خدمات هواشناسی استان تهران به ویژه حضور فعال و کارشناسی این اداره کل در بازه زمانی 5 تا 20 فروردین سال جاری تشکر و قدردانی نمود و ابراز امیداری کرد: هواشناسی استان تهران با حمایت استانداری به تجهیزات بروز با قابلیت ارائه پیش‌بینی با ضریب خطای 0/2 درصد مجهز شود.

     دکتر سحر تاج‌بخش معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواشناسی کشور نیز ضمن تشکر از هماهنگی‌های مستمر استانداری تهران با سازمان هواشناسی و پشتیبانی از اداره کل هواشناسی استان، خواستار تداوم همکاری استانداری‌ها با ادارات کل هواشناسی در سطح کشور شد. 

     وی با اشاره به رضایت ریاست محترم جمهور و نمایندگان مجلس شورای اسلامی از عملکرد سازمان هواشناسی، ابراز امیداواری کرد: با حمایت‌های بیش از پیش دولت و مجلس، به اهدافمان نزدیک تر شویم و سطح کمی و کیفی داده و اطلاعاتمان را ارتقاء دهیم.

     گزارش تصویری به پیوست موجود است. 

      

      

      

      فایل پیوست
      
     118[1].pdf431.32  کیلوبایت
     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 597,041,097
تعداد بازدید امروز : 96,586
تعداد بازدید دیروز : 142,652
تعداد بازدید این ماه : 1,668,623