سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1397/03/19
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 726
     وزش باد شدید در مناطقی از کشور

     وزش باد شدید در مناطقی از کشور

     از شنبه تا دوشنبه 1397/3/21 در بعضی ساعات در بخش‌هایی از شمال‌شرق و شرق کشور و استان‌های خوزستان، ایلام و بوشهر و شنبه و یکشنبه در ساعات بعدازظهر و اوایل شب در برخی نقاط استان‌‌های سمنان، تهران، البرز، قزوین، قم و شرق اصفهان وزش باد شدید گاهی گرد و خاک خواهیم داشت.

     به گزارش روابط عمومی سازمان هواشناسی کشور، احد وظیفه، مدیریت پیش‌بینی و هشدار این سازمان با اشاره به گذر امواج تراز میانی، طی شنبه و یکشنبه 1397/3/20 به ویژه در ساعات بعدازظهر و اوایل شب در برخی نقاط استان‌های واقع در شمال‌غرب، شمال‌شرق، سواحل دریای خزر، استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز غربی و مرکزی، زاگرس مرکزی و ارتفاعات کرمان، رگبار باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید پیش‌بینی نمود.

     وی با بیان این‌‌که روز دوشنبه 1397/3/21 بارش در شمال‌شرق و شرق به صورت پراکنده و خفیف خواهد بود، افزود: طی این روز هم‌چنان در شمال‌غرب، برخی نقاط غرب، سواحل دریای‌خزر، استان‌های واقع در دامنه‌های البرز غربی و مرکزی رگبار باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت رخ خواهد داد.

     مدیریت پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی از شنبه تا دوشنبه در بعضی ساعات در بخش‌هایی از شمال‌شرق و شرق کشور و استان‌های خوزستان، ایلام و بوشهر وزش باد شدید پیش‌بینی نمود و خاطرنشان کرد: در برخی از این مناطق پدیده گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا را نیز خواهیم داشت.

     این مسئول، شنبه و یکشنبه در ساعات بعدازظهر و اوایل شب در برخی نقاط استان‌‌های سمنان، تهران، البرز، قزوین، قم و شرق اصفهان وزش باد شدید گاهی گرد و خاک پیش‌بینی نمود.

     وظیفه یادآور شد: شنبه 1397/3/19 شرق عمان و با شدت کم‌تر خلیج‌فارس و روزهای دوشنبه و سه‌شنبه 21 و 22 خرداد 1397 خلیج‌فارس و دریای عمان مواج می‌باشند.

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 480,877,314
تعداد بازدید امروز : 139,819
تعداد بازدید دیروز : 383,488
تعداد بازدید این ماه : 139,819