سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1396/09/14
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 2191
     پیش‌بینی بارندگی برای مناطقی از کشور در روز پنجشنبه

     پیش‌بینی بارندگی برای مناطقی از کشور در روز پنجشنبه  

     روز پنجشنبه 96/9/16 در استان‌های ساحلی دریای‌خزر، غرب و جنوب غرب کشور و ارتفاعات البرز غربی و مرکزی بارندگی پیش‌بنی شده است.

     به گزارش روابط عمومی سازمان هواشناسی کشور، احد وظیفه، مدیریت پیش‌بینی و هشدار این سازمان، گفت: روز چهارشنبه بعد ازظهر قبل از ورود سامانه بارشی به غرب کشور، گردوغبار شکل گرفته بر روی عراق، استان‌های ایلام، لرستان و شمال خوزستان و در روز پنجشنبه استان خوزستان را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

     وی افزود: با ورود یک سامانه بارشی از بعدازظهر چهارشنبه 96/8/15 ابتدا در شمال‌غرب بارش باران و برف گاهی همراه با رعدوبرق و وزش باد شدید شروع می‌شود و گردوغبار در برخی مناطق غرب کشور در این روز دور از انتظار نیست.

     مدیریت پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور با بیان این‌که روز پنج‌شنبه 96/9/16 ضمن افزایش فعالیت سامانه، گستره بارش غرب، جنوب‌غرب و همچنین استان‌های ساحلی دریای‌خزر و ارتفاعات البرز غربی و مرکزی را فراخواهد گرفت، متذکر شد: بارش در مناطق کوهستانی و سردسیر به‌صورت برف خواهد بود.

     این مسوول، تصریح نمود: از اواخر وقت روز پنجشنبه بارش در نوار غربی کشور کاهش می‌یابد و بارندگی در این روز غالباً در زاگرس جنوبی و دامنه و ارتفاعات البرز و شمال شرق کشور روی می‌دهد.

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 401,188,782
تعداد بازدید امروز : 275,725
تعداد بازدید دیروز : 415,117
تعداد بازدید این ماه : 11,280,062