بارش برف در مناطقی از کشور در روز جمعه/ خلیج فارس مواج
سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1396/09/08
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 1399
     بارش برف در مناطقی از کشور در روز جمعه/ خلیج فارس مواج

     بارش برف در مناطقی از کشور در روز جمعه/ خلیج فارس مواج

     در روز جمعه 96/9/10 در ارتفاعات البرز، خراسان شمالی و شمال خراسان‌رضوی و مناطقی از اردبیل بارش برف و وزش باد را خواهیم داشت و خلیج فارس نیز از چهارشنبه تا پایان هفته مواج است.

     به گزارش روابط عمومی سازمان هواشناسی کشور، احد وظیفه، مدیریت پیش‌بینی و هشدار این سازمان، با اشاره به پایداری جو از چهارشنبه 96/9/8 تا ظهر پنجشنبه در غالب مناطق کشور، تصریح نمود: تنها در بعد از ظهر چهارشنبه سواحل غربی خزر بارش پراکنده خواهد داشت.

     وی افزود: از بعدازظهر روز پنج‌شنبه 96/9/9 با نفوذ جریان‌های شمالی بر مقدار بارش‌ها در سواحل غربی خزر افزوده می‌شود و روز پنج‌شنبه در غرب خلیج فارس نیز رشد ابر و بارش پراکنده خواهیم داشت.

     وظیفه با توجه به تشدید بارش‌ها از روز جمعه 96/9/10در سواحل دریای‌خزر، گفت: طی این روز در ارتفاعات البرز، خراسان شمالی و شمال خراسان‌رضوی و مناطقی از اردبیل بارش برف و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

     مدیریت پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور در خصوص کاهش دما گفت: از بعدازظهر روز پنج‌شنبه و طی روز جمعه دمای هوا در نوار شمالی کشور 2 تا 8 درجه کاهش می‌یابد و کاهش دما در شمال شرق کشور اواخر وقت جمعه 4 تا 10 درجه بوده و در برخی نقاط نیز با وزش باد شدید همراه خواهد بود.

     این مسوول خاطرنشان کرد: خلیج فارس از چهارشنبه تا جمعه و دریای خزر روز جمعه مواج پیش‌بینی می‌شود.

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 369,778,152
تعداد بازدید امروز : 28,035
تعداد بازدید دیروز : 342,483
تعداد بازدید این ماه : 9,583,901