سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1396/08/27
     تعداد بازدید: 4559
     اطلاعیه شماره 64 شنبه مورخ 96/08/27

     پیرو اطلاعیه شماره 62 پنجشنبه مورخ 96/8/25، وضع هوای مناطق متاثر از این سامانه در روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه به شرح زیر پیش بینی می شود:

     دوشنبه 96/8/29: بارش باران، گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید موقت در برخی نقاط استانهای آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان، کردستان، کرمانشاه، ایلام و لرستان.

     سه شنبه 96/8/30: بارش باران و وزش باد در آذربایجان شرقی و  آذربایجان غربی، اردبیل،زنجان و کردستان و بارش باران گاهی رعدوبرق و وزش باد در کهگیلویه و بویراحمد، همدان، غرب فارس، چهارمحال و بختیاری، مرکزی، قزوین، البرز و تهران. در برخی نقاط استانهای کرمانشاه، ایلام، لرستان، خوزستان و بوشهر بارش باران گاهی با رگبار و رعدوبرق و احتمال سیلاب موقت در مسیلها و رودخانه های محلی. همچنین با کاهش دما در اواخر سه شنبه در مناطق کوهستانی بارش برف پیش بینی می شود.

     چهار شنبه 96/09/01: بارش باران و وزش باد در آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی، اردبیل،زنجان، کردستان، کرمانشاه، قزوین، البرز و تهران. در برخی نقاط استانهای ایلام، لرستان، خوزستان، بوشهر، نیمه غربی فارس و کهگیلویه و بویراحمد بارش باران گاهی با رگبار و رعدوبرق و احتمال سیلاب موقت در مسیلها و رودخانه های محلی. همچنین در مناطق کوهستانی بارش برف پیش بینی می شود.

     شایان ذکر است از اواخر روز سه شنبه در جاده های کوهستانی و مرتفع استانهای شمال غرب کشور و روز چهارشنبه در شمال غرب و ارتفاعات زاگرس مرکزی با احتمال بارش برف در گردنه های کوهستانی،  لغزندگی و اختلال در تردد جاده ای محتمل است.

     روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه شمال خلیج فارس رگبار و رعدوبرق، وزش باد شدید و مواج پیش بینی می شود و توصیه می شوداحتیاط لازم برای تردد شناورهای سبک بعمل آید.

     از این رو توصیه می شود جهت جلوگیری از خسارتهای احتمالی تمهیدات لازم به کار گرفته شود. 

      فایل پیوست
      
     etela6375.15  کیلوبایت
     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
    • جستجو بر اساس ایستگاه هواشناسی
     استان:
     ایستگاه:
     تاریخ: انتخاب تاریخ
     زمان (UTC):

مجموع بازدیدها : 388,453,722
تعداد بازدید امروز : 24,619
تعداد بازدید دیروز : 342,890
تعداد بازدید این ماه : 8,498,667