سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1396/06/04
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 1039
     کاهش ناپایداری‌ها در نوار شمالی کشور از دوشنبه

     کاهش ناپایداری‌ها در نوار شمالی کشور از دوشنبه

     طی شنبه و یکشنبه 96/6/5 در سواحل دریای خزر کاهش نسبی دما، رگبار باران گاهی با رعد وبرق و وزش باد پیش‌بینی شده است و انتظار می‌رود از دوشنبه از میزان ناپداری‌ها کاسته شود.

     به گزارش روابط عمومی سازمان هواشناسی کشور، احد وظیفه، مدیریت پیش‌بینی و هشدار این سازمان، با اشاره به نفوذ جریانات شمالی و کاهش نسبی دما در سواحل دریای‌خزر طی شنبه و یکشنبه، تصریح نمود: بر این اساس در استان‌های ساحلی دریای‌خزر ابرناکی و در برخی مناطق، رگبار باران گاهی با رعد وبرق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود و این وضعیت بعدازظهر شنبه در استان گیلان و اوایل وقت روز یکشنبه در مناطقی از مازندران و غرب گلستان تا حدودی قابل توجه خواهد بود.

     وی افزود: بعدازظهر شنبه در مناطقی از شمال آذربایجان‌غربی، آذربایجان‌شرقی و شمال اردبیل نیز رشد ابر و در بعضی ساعات رگبار پراکنده باران یا رعدوبرق دور از انتظار نمی‌باشد.

     به گفته، مدیریت پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی از شنبه تا دوشنبه 96/6/6 در مناطقی از نوار شرقی کشور در بعضی ساعات وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود که در منطقه زابل گاهی با گردوخاک همراه خواهد بود.

     وی با بیان این‌که در سایر مناطق کشور طی شنبه و یکشنبه، آسمان صاف و آفتابی پیش‌بینی می‌شود، خاطرنشان کرد: روز دوشنبه از ناپایداری در نوار شمالی کشور کاسته و افزایش نسبی دما در این مناطق پیش‌بینی می‌شود.

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 350,586,047
تعداد بازدید امروز : 233,709
تعداد بازدید دیروز : 293,187
تعداد بازدید این ماه : 10,387,629