سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1395/12/23
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 2004
     سه شنبه؛ گرد و غبار در جنوب و بارش در شمال

     سه شنبه؛ گرد و غبار در جنوب و بارش در شمال

     سه شنبه  95/12/24 در شمال، شمال شرق و قسمت هایی از شرق کشور بارندگی و برای مناطق جنوب غرب، جنوب و پاره ای از نقاط غرب کشور گرد و غبار پیش بینی شده است.

     سامانه بارشی که امروز بعد از ظهر از سمت غرب و جنوب غرب وارد کشور شد، اواسط روز چهارشنبه از مرزهای شرقی کشور خارج می شود

     به گزارش روابط عمومی سازمان هواشناسی کشور، احد وظیفه، مدیریت پیش‌بینی و هشدار این سازمان گفت: سامانه بارشی که از چند روز پیش در خصوص ورود آن اطلاع رسانی شده است، ابتدا غرب، جنوب غرب، دامنه های زاگرس و به تدریج شمال غرب، مرکز، دامنه های جنوبی البرز را تحت تاثیر قرار خواهد داد و پیامد آن افزایش ابر، در پاره ای نقاط وزش باد به نسبت شدید، بارش باران گاهی رعدوبرق، در مناطق مستعد بارش تگرگ و در مناطق مرتفع و گردنه های کوهستانی بارش برف می باشد.

     وی با بیان این که عمده فعالیت این سامانه روز سه شنبه در شمال، شمال شرق و قسمت هایی از شرق کشور می باشد، تصریح نمود: سامانه مذکور اواسط روز چهارشنبه از کشور خارج خواهد شد.

     مدیریت پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی، دوشنبه 95/12/23 شدت بارش را در کردستان، کرمانشاه، لرستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، زنجان، مرکزی، همدان، جنوب آذربایجان غربی، جنوب آذربایجان شرقی، شمال و شرق خوزستان، شمال ایلام و ارتفاعات البرز مرکزی و سه شنبه  95/12/24 در خراسان شمالی، خراسان رضوی و شمال سمنان اعلام نمود.

     وظیفه با توجه به پیش بینی گرد و غبار در بعدازظهر دوشنبه برای مناطق جنوب غرب، جنوب و پاره ای نقاط غرب کشور، گفت: احتمالا سه شنبه نیز این مناطق گردوغبار خواهند داشت.

     وی سه شنبه و چهارشنبه در جنوب سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان و هرمزگان وزش باد شدید و گردوخاک را پیش بینی نمود.

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 388,954,230
تعداد بازدید امروز : 179,179
تعداد بازدید دیروز : 345,948
تعداد بازدید این ماه : 8,999,175