سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1395/11/27
     تعداد بازدید: 33076
     اطلاعیه شماره 130 چهارشنبه مورخ 95/11/27

     پیرو اطلاعیه 128 مورخ 95/11/26، بر اساس تحلیل آخرین داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی وضع هوای مناطق مختلف کشور طی روزهای آینده به شرح زیر پیش بینی می شود:
     چهارشنبه مورخ 1395/11/27: بارش باران گاهی با رعدو برق و وزش باد شدید در کهگیلویه و بویر احمد،  فارس، بوشهر، نیمه شرقی خوزستان، مرکز و نیمه غربی کرمان،  هرمزگان و چهارمحال و بختیاری؛ بارش برف در کردستان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، زنجان، اردبیل، دامنه های البرز در قزوین، البرز و تهران؛ بارش برف و باران در کرمانشاه ؛ بارش باران گاهی با رعد و برق در خراسان رضوی که در مناطق شمالی استان بارش به شکل برف خواهد بود.
     پنجشنبه 1395/11/28: بارش شدید باران گاهی با رعدو برق و وزش باد در فارس، کهگیلویه و بویر احمد، بوشهر، شمال و غرب هرمزگان، نیمه غربی کرمان؛ بارش برف در آذربایجان شرقی، اردبیل، خراسان شمالی، دامنه های البرز در قزوین، البرز، تهران و سمنان؛ بارش برف و باران گاهی با رعد و برق و وزش باد در خراسان رضوی و شمال خراسان جنوبی؛ بارش باران و در ارتفاعات برف در گیلان و مازندران .
     روز جمعه 1395/11/29:  بارش شدید باران با رعد وبرق و وزش باد در بوشهر، فارس، هرمزگان، کرمان، یزد، کهگیلویه و بویر احمد؛ بارش برف و باران گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید در خراسان جنوبی،  خراسان رضوی، بارش باران گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید در شمال سیستان و بلوچستان؛ بارش برف و باران در مازندران و گلستان؛ بارش برف در گیلان، اردبیل و خراسان شمالی، بارش برف و باران در قزوین، البرز و تهران.
     شایان ذکر است طی سه روز آینده به ویژه روز جمعه در مناطقی کرمان، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، خراسان رضوی و خراسان شمالی وزش باد شدید پیش بینی می شود.
     در این مدت بارش شدید باران در استانهای جنوبی کشور موجب طغیانی ماندن مسیلها و رودخانه ها خواهد شد. همچنین بارش برف موجب اختلال در تردد جاده های کوهستانی خواهد شد که در البرز مرکزی و غربی با کولاک و خطر ریزش بهمن نیز همراه خواهد بود. با توجه به پیش بینی شرایط جوی فوق، توصیه می شود جهت جلوگیری از بروز خسارتهای احتمالی، تمهیدات لازم بویژه هنگام تردد جاده ای بکار گرفته شود.      

      فایل پیوست
      
     etela13053.04  کیلوبایت
     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
    • جستجو بر اساس ایستگاه هواشناسی
     استان:
     ایستگاه:
     تاریخ: انتخاب تاریخ
     زمان (UTC):

مجموع بازدیدها : 342,381,783
تعداد بازدید امروز : 67,382
تعداد بازدید دیروز : 351,527
تعداد بازدید این ماه : 2,183,365