سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1395/11/25
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 7344
     ورود سامانه بارشی جدید به کشور در روز چهارشنبه

     ورود سامانه بارشی جدید به کشور در روز چهارشنبه

     چهارشنبه 95/11/27 با ورود سامانه بارشی جدید به کشور، بارش در غرب و شمال غرب تشدید می شود و به تدریج نیمه غربی و جنوب کشور را در بر می گیرد.

     به گزارش روابط عمومی سازمان هواشناسی کشور، احد وظیفه، مدیریت پیش‌بینی و هشدار این سازمان با اشاره به فعالیت سامانه بارشی در نیمه غربی کشور در روز دوشنبه 95/11/25 گفت: دامنه فعالیت این سامانه نیمه شرقی کشور را فرا می گیرد و در جنوب و جنوب غرب کشور، رگبار باران گاهی با وزش باد شدید و رعد و برق و در برخی مناطق کوهستانی با تگرگ همراه خواهد بود.

     وی افزود: در شمال غرب، غرب، دامنه های زاگرس مرکزی و جنوبی و دامنه های البرز بارش برف و باران پیش بینی می شود و در بعد از ظهر در برخی نقاط جنوب، جنوب شرق و شرق کشور وزش باد شدید رخ خواهد داد.

     وظیفه با بیان این که از بعد از ظهر دوشنبه در نوار غربی کشور از شدت بارش ها کاسته می شود، از تداوم بارش طی سه شنبه 26/11/95 بارش ها در شرق، شمال شرق، و جنوب کشور خبر داد و افزود: طی این روز در سواحل غربی خزر، شمال غرب و برخی از مناطق غربی کشور نیز بارش پیش بینی می شود.

     به گفته مدیریت پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی، روز چهارشنبه بارش در برخی مناطق جنوب و شمال غرب کشور ادامه خواهد داشت و با ورود سامانه بارشی جدیدی بارش در شمال غرب و غرب تشدید شده و به تدریج نیمه غربی و جنوب کشور را در بر می گیرد.

     وظیفه روز دوشنبه خلیج فارس و روزهای دوشنبه و صبح سه شنبه دریای عمان و تنگه هرمز را مواج پیش بینی نمود.

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 340,845,051
تعداد بازدید امروز : 292,253
تعداد بازدید دیروز : 354,380
تعداد بازدید این ماه : 646,633