سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1395/10/22
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 757
     مناسب سازی زیرساخت های هواشناسی در فرودگاه یاسوج

     مناسب سازی زیرساخت های هواشناسی در فرودگاه یاسوج

     مدیر فرودگاه یاسوج آمادگی هرگونه همکاری با هواشناسی را جهت مناسب سازی زیر ساخت های هواشناسی در فرودگاه یاسوج اعلام نمود و خواستار تعامل و همکاری بین مجموعه ای بیش از پیش شد.

     به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان کهگیلویه و بویراحمد، در نشست مشترکی که بین مدیران هواشناسی و فرودگاه یاسوج صورت گرفت، محسنیان مدیر فرودگاه یاسوج ضمن تشکر از همکاری هواشناسی استان، فرودگاه ها را گلوگاه های توسعه اقتصادی دانسته و نقش هواشناسی را در این میان بسیار مهم ارزیابی کرد.

     وی در ادامه تصریح کرد: با توجه به توپوگرافی منطقه و شرایط خاص فرودگاه یاسوج به جهت برقراری حاشیه امن پروازها، در راستای رفع موانع و مشکلات احتمالی، آمادگی هرگونه همکاری را داشته و تلاش می کند با بستر سازی مناسب و فراهم کردن زیرساخت ها گام مهمی در رضایت مندی مسافرین و پیشرفت های اقتصادی استان بردارد.

     در پایان شکوهی پور مدیرکل هواشناسی استان ضمن قدردانی از مجموعه فرودگاه یاسوج، دقت در پیش بینی و ارائه به موقع و صحیح اطلاعات کاربردی را از اهم وظائف سازمان هواشناسی برشمرد و خاطرنشان کرد در راه توسعه و آبادانی استان از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد.  

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 342,378,432
تعداد بازدید امروز : 64,031
تعداد بازدید دیروز : 351,527
تعداد بازدید این ماه : 2,180,014