سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1394/11/19
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 1181
     آگاهانه پای صندوق های رای بروید

     آگاهانه پای صندوق های رای بروید

     رئیس سازمان هواشناسی کشور در مراسم گرامیداشت سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با  تاکید بر حضور همگان در انتخابات اسفند ماه، خاطرنشان کرد: آگاهانه پای صندوق های رای بروید و به افرادی رای دهید که از افراط و تفریط دور باشند.

     به گزارش روابط عمومی سازمان هواشناسی کشور، داود پرهیزکار معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواشناسی کشور دوشنبه 94/11/19 در مراسم گرامیداشت سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که در سالن شهید امامی این سازمان برگزار شد، اظهار نمود: امروز سالگرد پیروزی انقلاب را در شرایطی جشن می گیریم که یکی از اتفاقات بسیار بزرگ و نادر در بعد جهانی در روابط بین الملل کشورمان رخ داده است.  وی خاطرنشان کرد: برجام که یک کار بسیار پیچیده و تخصصی در حوزه روابط بین الملل بود، اتفاق افتاد و امروز شاهدیم که نتایج آن، روز به روز بیشتر آشکار می شود.

     رئیس سازمان هواشناسی کشور افزود: شاید بتوان گفت بالاترین دستاوردی که برجام برای کشورمان داشته، این است که: ایران هراسی را در دنیا از بین برده و چهره خشن و رادیکالی که از ایران در دنیا ارائه می شد، امروز جایش را به این داده که تمام کشورهای توسعه یافته دنیا برای برقراری ارتباط در ابعاد سیاسی و اقتصادی تیم گسترده ای را به کشورمان اعزام می کنند.

     به گفته دکتر پرهیزکار، سیاست های غلط و بی تدبیرانه ای که موجب شد پرونده ایران از آژانس بین المللی انرژی اتمی به شورای امنیت برود، با تدبیر دولت یازدهم و با گفتگو و تعامل از بحران خارج شد.

     معاون وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر لزوم توجه و حضور در انتخابات اسفند ماه، خطاب کارکنان ستادی سازمان هواشناسی گفت: انتخابات آینده که در اسفند ماه برگزار می شود به حضور شماها پای صندوق های رای نیاز دارد. در واقع اگر می خواهید از سه اصل اساسی انقلاب یعنی استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی بهره مند شوید، آگاهانه پای صندوق های رای بروید و به افرادی رای دهید که از افراط و تفریط دور باشند.

     پرهیزکار، استقلال و آزادی کشور را در گرو شعار سوم، یعنی جمهوری اسلامی دانست و افزود: جمهوریت نظام با حضور مردم تضمین می شود و خوشبختانه این فرصت در قانون اساسی دیده شده و برای مردم یک امکان بسیار اساسی و بنیادی است تا از این طریق بتوانند نظر جمعی را در حکومت وارد کنند.

      وی در این راستا از همه خواست که با دو انتخابات پیش رو جدی و مسئولانه برخورد کنند تا ان شاالله در مسیری که ایجاد شده، بتوانیم ایران را با یک فرهنگ بسیار گسترده و وسیع و با پیشینه ای تاریخی و توسعه یافته به مردم دنیا معرفی کنیم.

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 574,978,642
تعداد بازدید امروز : 53,171
تعداد بازدید دیروز : 280,416
تعداد بازدید این ماه : 10,368,923