سازمان هواشناسی
    • سومین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل و صنایع وابسته

     سومین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل و صنایع وابسته

     سومین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل و صنایع وابسته از 25 تا 27 آذرماه 1397 به مناسبت هفته حمل و نقل در مصلی تهران برگزار خواهد شد.

     در این نمایشگاه هیئت‌های تجاری و اقتصادی از کشورهای کره‌جنوبی، کرواسی، بلژیک، ‌آلمان، ایتالیا، امارات متحده عربی، فیلیپین،‌ سوئیس، ویتنام،‌ هنگ کنگ و اندونزی حضور خواهند داشت تا ضمن بررسی زمینه‌های همکاری مشترک، پتانسیل‌های سرمایه‌گذاری پروژه‌ها را نیز مورد بررسی قرار دهند.

     تمرکز این نمایشگاه علاوه بر گروه‌های مختلف حمل و نقل زمینی، دریایی، هوایی، ریلی و جاده‌ای بر زمینه‌های تخصصی راهسازی، راهداری، تجهیزات و ایمنی راه‌ها نیز هست و همچنین حمل و نقل هوشمند، تونل‌ها، پل‌ها، آسفالت، قیر، ماشین آلات راهسازی، سیستم‌های کنترل جاده‌ها، موسسات و مراکز آموزشی، دانشگاه‌ها، بیمه، بانک‌ها، موسسات مالی و اعتباری نیز از دیگر محورهای مورد تمرکز سومین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل و صنایع وابسته است.

     ایجاد فرصت و فضای مناسب جهت معرفی فن‌آوری، تولیدات و نوآوری‌های صنعت حمل و نقل، آشنایی بیش‌تر کارشناسان و مدیران با فناوری‌های روز دنیا در کنار بررسی کیفیت محصولات صنعت حمل‌و‌نقل، راهسازی و راهداری کشور و تطابق آن با نمونه‌های خارجی و استانداردهای بین‌المللی از اهداف برگزاری این نمایشگاه عنوان شده است.

     جهت کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه دائمی نمایشگاه به آدرس www.iran transexpo.com و یا با شماره تلفن 9 و 22893008_021 تماس حاصل فرمائید.

      

    • منشور وزیر راه و شهرسازی
     منشور وزیر راه و شهرسازی
    • انتشارات سازمان هواشناسی
مجموع بازدیدها : 410,210,975
تعداد بازدید امروز : 76,415
تعداد بازدید دیروز : 418,653
تعداد بازدید این ماه : 7,798,101