سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1396/08/16
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 264
     انعقاد تفاهم نامه همکاری بین هواشناسی مازندران و دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری

     انعقاد تفاهم نامه همکاری بین هواشناسی مازندران و دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری

     به گزارش روابط عمومی هواشناسی مازندران، دوشنبه 15 آبان 96 تفاهم‌نامه همکاری بین اداره کل هواشناسی مازندران و دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری منعقد شد.

     محمدرضا رضوی مدیر کل هواشناسی استان، با اشاره به تاریخچه و اهمیت هواشناسی و گسترش کاربرد آن در میان عامه مردم، افزود: با توجه به این‌که مازندران قطب کشاورزی کشور محسوب می شود با پیاده سازی علم هواشناسی کشاورزی با همکاری دانشگاه و ارائه آن به‌صورت عملی به کاربر نهایی این حوزه می‌تواند در افزایش تولید محصولات کشاورزی و کاهش خسارات کمک شایانی نماید.

     وی در ادامه ابراز امیدواری کرد: همکاری پژوهشی هواشناسی مازندران و دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری بسیاری از چالش‌های موجود استان را مرتفع خواهد کرد.

     در ادامه بهمنیار، رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری، ضمن تشکر و قدردانی از همکاری هواشناسی، بیان نمود: که دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری با قدمت بیش از 40 سال و برخورداری از پتانسیل نیروهای علمی خوب در زمینه های مختلف از قبیل گروه مهندسی آب، هواشناسی کشاورزی و ... ، می‌تواند با همکاری هواشناسی افق روشنی در زمینه کشاورزی برای استان تبیین نماید.

     وی در ادامه اظهار داشتند باید اعتماد بین مردم و هواشناسی را از طریق افزایش کیفیت در ارائه محصولات، بالا ببریم، لذا این دانشگاه آمادگی همکاری در بخش های مختلف هواشناسی کشاورزی و کشاورزی را دارد.

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 388,936,901
تعداد بازدید امروز : 161,850
تعداد بازدید دیروز : 345,948
تعداد بازدید این ماه : 8,981,846