سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1398/03/22
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 427
     وزش باد شدید در مناطقی از کشور

     وزش باد شدید در مناطقی از کشور

     چهارشنبه 22 خرداد در برخی نقاط استان‌های واقع در شمال غرب، سواحل غربی خزر، دامنه‌های زاگرس مرکزی و البرز غربی و مرکزی و در شرق کشور، به ویژه منطقه زابل و چهارشنبه و پنجشنبه در جنوب غرب کشور بویژه خوزستان در بعضی ساعات وزش باد شدید همراه با خیزش گردوخاک رخ می‌دهد.

     به گزارش روابط عمومی سازمان هواشناسی کشور، احد وظیفه مدیر پیش‌بینی و هشدار این سازمان چهارشنبه 98/3/22 در ساعات  بعدازظهر و اوایل شب در برخی نقاط استان‌های واقع در شمال غرب، سواحل غربی خزر، دامنه‌های زاگرس مرکزی و دامنه‌های البرز غربی و مرکزی رگبار باران، گاهی  رعدو برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی نمود و افزود: در این روز در شرق کشور، به ویژه منطقه زابل وزش باد شدید همراه با گردوخاک رخ می‌دهد و از پنجشنبه شدت وزش باد ضعیف می‌شود.

     وظیفه پنجشنبه 98/3/23 در شمال استان‌های آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی، اردبیل، غرب گیلان و دامنه های البرز مرکزی و شرقی عمدتاً در ارتفاعات رگبار باران، گاهی رعدو برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی نمود.

     وی یادآور شد: از روز جمعه تا یکشنبه 98/3/26 عمدتاً در ارتفاعات در برخی نقاط شمال غرب و دامنه های البرز مرکزی و شرقی در ساعات بعد از ظهربارش پراکنده گاهی رعدوبرق و وزش باد رخ خواهد داد.

     مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه چهارشنبه و پنجشنبه 22 و 23 خرداد در جنوب غرب کشور بویژه خوزستان در بعضی ساعات وزش باد شدید همراه با خیزش گردوخاک دور از انتظار نمی باشد، خاطرنشان کرد: پنجشنبه،جمعه و شنبه خلیج فارس مواج می‌باشد.

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 521,456,188
تعداد بازدید امروز : 281,691
تعداد بازدید دیروز : 325,208
تعداد بازدید این ماه : 8,591,832