سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1397/11/09
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 576
     افزایش ارتفاع موج در دریای خزر

     افزایش ارتفاع موج در دریای خزر

     از بعدازظهر سه‌شنبه تا ظهر چهارشنبه 10 بهمن 1397 دریای خزر به ویژه مناطق شرقی آن مواج و طوفانی است و ارتفاع موج در آن نواحی به بین یک و نیم تا 2 متر می‌رسد.

     به گزارش روابط عمومی سازمان هواشناسی کشور، احد وظیفه، مدیریت پیش‌بینی و هشدار این سازمان با اشاره به کاهش تدریجی فعالیت سامانه بارشی از بعدازظهر سه‌شنبه 1397/11/9 و فعالیت آن در شرق دریای خزر، شمال شرق و شرق کشور، گفت: شدت بارش‌ها روز سه‌شنبه در شرق مازندران و گلستان می‌باشد.

     وی افزود: چهارشنبه 1397/11/10 بارش در بخش‌هایی از شرق و شمال‌شرق و شرق دریای خزر ادامه خواهد داشت و پنجشنبه برای غالب مناطق کشور آسمانی صاف پیش بینی می‌شود.

     مدیریت پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور تصریح نمود: سه شنبه و اوایل وقت روز چهارشنبه وزش باد شدید در مناطق شرق و جنوب‌شرق کشور باعث خیزش گرد و خاک و کاهش دید و کاهش کیفیت هوا می‌شود.

     به گفته این مسئول از بعدازظهر سه‌شنبه تا ظهر چهارشنبه  به سبب وزش باد شدید و فعالیت سامانه بارشی، دریای خزر به ویژه مناطق شرقی آن، مواج و طوفانی خواهد بود و ارتفاع موج بین یک و نیم تا 2 متر پیش بینی می‌شود.

     وظیفه در خاتمه گفت: روز سه‌شنبه برای استان‌های تهران، البرز، قزوین، مرکزی، قم، اصفهان و سمنان و روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه برای استان‌های خراسان رضوی و خراسان شمالی وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود.         

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 471,158,658
تعداد بازدید امروز : 281,273
تعداد بازدید دیروز : 436,190
تعداد بازدید این ماه : 2,161,754