سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1397/10/25
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 851
     احتمال سقوط بهمن

      احتمال سقوط بهمن

     مدیریت پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور نسبت به احتمال سقوط بهمن در جاده های کوهستانی البرز و زاگرس هشدار داد. 

     به گزارش روابط عمومی سازمان هواشناسی کشور، احد وظیفه مدیریت پیش بینی و هشدار این سازمان از بعدازظهر چهارشنبه 97/10/26 در استان های چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه وبویراحمد، غرب کردستان، شمال کرمانشاه، جنوب لرستان، ایلام، شمال خوزستان، شمال غرب فارس و جنوب اصفهان بارش برف و باران گاهی وزش باد شدید پیش بینی نمود. 

     وی در خصوص وضعیت جوی در روز پنجشنبه 27 دی 1397 گفت: در این روز بارش برف، در برخی نقاط کولاک برف و وزش باد شدید در استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان، همدان، مرکزی، نیمه غربی کردستان، نیمه  غربی کرمانشاه،جنوب لرستان، چهارمحال و بختیاری، خراسان شمالی، گلستان. بارش باران و برف، در برخی نقاط کولاک برف و وزش باد شدید در استان های قزوین، البرز، تهران، قم، شمال ایلام، غرب اصفهان، کهگیلویه وبویراحمد، فارس،  خوزستان، سمنان، نیمه غربی خراسان رضوی، گیلان و مازندران، بارش باران و وزش باد شدید در شمال استان بوشهر رخ می دهد و در نیمه شمالی و غرب کشور دما 8 تا 10 درجه کاهش می یابد. 

     وظیفه با اشاره به بارش برف، در برخی نقاط کولاک برف و وزش باد شدید طی جمعه 28 دی 1397 در شرق مازندران و استان های گلستان و شمال خراسان شمالی، افزود: در شمال شرق کشور دما 8 تا 12 درجه کاهش می یابد. 

     وی با اشاره به بارش برف و کولاک و احتمال سقوط بهمن در جاده های کوهستانی البرز و زاگرس، توصیه نمود: از تردد غیر ضروری در این جاده ها خودداری شده و در صورت نیاز همراه داشتن تجهیزات کامل زمستانی ضروری می‌باشد.  
     به گفته مدیریت پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور، روز پنجشنبه وزش باد شدید و وقوع طوفان گردوخاک در استان‌های یزد، کرمان، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان و هرمزگان باعث کاهش دید و کاهش کیفیت هوا خواهد شد.

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 471,157,756
تعداد بازدید امروز : 280,371
تعداد بازدید دیروز : 436,190
تعداد بازدید این ماه : 2,160,852